Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 honapos- egy éves baba...

11 honapos- egy éves baba vacsora?

Figyelt kérdés
Mit adtok ennyi idős babátoknak vacsorára? Rendes vacsora van és utána tápszer lefekvés előtt, vagy csak tápszer a vacsi? Mikor vacsorazik és mikor fekszik le?
2018. márc. 26. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, ô vacsorára még nem igênyli a szilárd ételt, így 8 körül kap tápszert, mellê egy kis tejpépet. Fél 9-kor fekvés. Átalussza az éjszakát, gondolom ha kevés lenne neki, akkor megéhezne éjszaka.
2018. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom. Már kb. két hónapja 6 körül rendes vacsorát eszik (tejpép vagy kenyér, sajt, sonka stb. attól függően, hogy mi volt az ebéd és az uzsonna), fél 8-kor pedig tápszer és alvás (egyre kevesebbet igényel). Reggel 7 körül kel, addig alszik.
2018. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külön nem vacsorázott (vacsoráztunk), hanem a legtöbbször 4-5 fele uzsonnázott szendvicset, zabkását vagy más tartalmas dolgot.

Ez után már sosem volt éhes, így a fürdés utáni tejital volt az utolsó étkezése.


8-kor fürdés, fél 9 tejital. Általában minden nap így volt.

2018. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A héten lesz 1 éves a fiam. Általában velünk vacsorázik 6-7 felé, de attól függ mi a kaja. Ha olyan amit nem ehet, akkor külön csinálok neki valamit. Vannak olyan napok, amikor épp csak belekóstol a kajába és van, amikor bőségesen eszik. Elalváshoz még mindig szopizik. 8kor van fürdetés, 9-fèl 10nèl hamarabb sajnos nem alszik el, akárhogy próbálkozunk.
2018. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit ebedre kapott.ugyanazt adtam vacsira...zoldseg hussal turmixolva benne valamilyen gabonaval. 17.00 korulvolt a vacsi, 19.00 furdes, 19.30 tapszer 250 ml utana alvas (ejjel is felkelt tapszert inni
2018. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt adtam neki, amit ebédre. Vagy 10-11 hónapos kortól igényelte. 3-4 között uzsonnázott a 2. nappali alvás után, aztán 6-fél 7 között vacsoráztunk, majd 7-kor vittük fürödni, utána még kapott tápszert fél 8 fele elalvás előtt. Azóta 2,5 éves és nem sokban változott ez, csak később fekszik le, továbbra is főtt ételt szoktunk vacsorázni. Szerintem ez attól is függ nektek mire van igényetek, egy ekkora gyerek sokmindent ehet már. Ha ti hideget vacsoráztok, kaphat ő is, főtt ételt is.
2018. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!