Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislànyunk most 7 hónapos,...

Farkinjo kérdése:

Kislànyunk most 7 hónapos, mammáljuk neki ez ételeket, mit gondoltok erről? Barátok furcsán néztek ránk

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 11:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát te hülye vagy! Turmix, botturmix, vagy legalább egy villával összetörhetnéd a kajáját, ha másra nincs pénz. A madarak pl. igy etetik a kicsinyeiket, de az emberek nem!
2018. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan senkinek nem esik le hogy csak idétlenkedik a kérdező? Nyilván így eteti a gyereket, mint valami gólya persze...
2018. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%

Ha turmixgépetek nincs is, azért egy villátok csak akad, nem?

Szerintem csak trollkodsz. Pelenkát sem használtok, csak simán tisztára ny....d, mint a kiskutyát szokták?

2018. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%

fuj...


Ez hogy jutott egyáltalán eszedbe? mi vagy te.. veréb?

2018. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%
Pedig tényleg van ilyen. A sógornőm is így etette a gyerekeit. Számomra undorító. Egy, hogy a gyereked a nyáladat eszi, kettő, hogy totàl kirágod a kaja ízét. Ráadásul teljesen egészségtelen, mert egy felnőtt embernek más bacik vannak a szàjában mint egy gyereknek, így pl. sokkal nagyobb eséllyel lesz szájpenészes. Őszintén te megennéd az anyád által összerágott kaját?
2018. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%
Amikor kicsi baba voltam, a nagyszuleimmel a dedszuleimmel eltunk egyutt es anya korhazba kerult egy hetre,a dedimamam ugy adott kajat nekem hogy megragta es a szamba tuszkolta egyetlen alkalommal.. Aztan horghurut gyulladassal korhazba kerultem... Eleg veszelyes dolog amit muvelsz egy kisbabaval.. Meg undi is ne haragudj. En most varom a kisbabaimat de eszembe nem jutna soha eloragni nekik az etelt.
2018. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
89%

Bocs de öklendezni kezdtem......... hányadik században élsz és milyen pokoli utolsóvilágbeli elmaradott földrészen?! Nem hiszem el, hogy ilyen van, és hogy még "szakszó" is van rá. Fúj b+, nem is ebédelek ma :)

2 gyerekem van, elképzelni sem tudom hogy ennyire állat módon neveljem őket.....mondd, hogy fürdetés gyanánt is csak végignyalogatod esténként!

2018. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
Ez tök gáz :D
2018. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
88%
Fúj! 😱
2018. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

Na most en is felre toltam az ebedemet.

Megyek hanyni.

Hihetetlen, hogy meg leteznek ennyire ostoba emberek...

2018. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!