Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel vezettétek be a glutént?

Mivel vezettétek be a glutént?

Figyelt kérdés
Illetve ha vki meg emlékszik akkor leirna, hogy mit milyen sorrendben adott a kicsinek. Volt-e olyan amivel minden mást 'el tudtál adni' neki? Baj-e ha pl a barackot imádja és azzal mindent megeszik, de nélküle már nem igazán?
2018. jún. 7. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Nyugat Europa:

Avokado, paszternak, korte, mango, alma, edeskrumpli, aszalt szilva, borso. Ezket az elso hetekben.

Gluten 6 honaposan, gabonas pep ( otthon is van 7 gabonas pep neven )

2018. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Babakekszet adtam neki.


Barack, alma, szilva, körte, banán, ribizli (ezt nem javasolják, de én véletlenül rosszul tudtam, nem lett baja), aztán kb. utána már mindegy volt neki, egyedül az avokádót nem eszi meg.

2018. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Detki bio babakeksszel. A gyümölcsbe keverve
2018. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zabliszttel sűrítettem a főzelékeit, szórtam picit a hígabb gyümikbe is. Utána én simán csipegettem neki egy kos kenyeret, amikor egyszer épp kinézte a számból. 😊
2018. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Detki babakeksz és van a fosfovit keksz. Továbbá a magvas pépek.

Egyelőre kóstolasd vele amit már ehet, ha valami nem izlik majd később visszatérsz rá, ne adj neki mindenhez barackot mert azt megeszi.

2018. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Zabpehelyt daraltam a gyumolcsokhoz,ez volt nálunk a glutén bevezetése.

Alma,meggy,burgonya, banán,szilva, korte, őszibarack,szőlő (magozva hej nélkül akárcsak a szilva) sütőtök, sárgarépa,saláta,cukkini (magot kikaparva).

Nálunk meggyel, szőlővel és szilvával akármit hajlandó megenni 😂Meg a tökfőzeléket is

ha teszek bele pár szem meggyet

2018. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Babakekszet reszeltem az almába.
2018. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Babapiskotat találtam a boltban. Ma azzal próbálom ki.
2018. jún. 8. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Babapiskotat reszeltel almaba 😄

Ez volt a legelso.

2018. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!