Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6hós babàmat kóstoltatom...

6hós babàmat kóstoltatom gyümölcsökkel. Eddigi bolti bébiételt kapott. De ha én szeretném neki itthon pàrolva turmixolva adni az pl meggynél nagyon savanyú. Lehet használni ilyen idősen bármilyen édesítőszert? Gyümölcscukrot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen korán cukrot?! Kicsit nézz utána mielőtt belevágsz ebbe. Az én gyerekem csak úgy cuppogta a savanyú meggyet 5 hónaposan! Ízlett neki. Természetes édesítőt asszem 1 éves kora után használtam először.
2018. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez a problémàm utolsó, hogy túl sok az infó főleg neten. Ha utána nézel mint ahogy én is próbáltam, sok helyen a vaníliás cukrot említik éppen ezért tettem fel itt a kérdést, hogy a tapasztaltabb anyukàk vàlaszait megtudjam, ami elég egyértelműen eldőlt. Mindenkinek köszönet :)
2018. jún. 7. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!