Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Itthon vettem észre, hogy...

Itthon vettem észre, hogy joghurtos. Inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 és fél hónapos. Már egy ideje hozzátáplálom. Részben anyatejes, de kap kiegészítésnek tápszert meg tejpépet, mert estére nem elég. De ezek HA jelzésűek. (A sima tejpép görcsöket okozott, meg voltak az arcán ekcémás kiütések, azt nem tudni, mitől, de inkább ezt javasolták.)


Az egyik bébiételen a fő címkén az áll "Gyümölcsök müzlivel", viszont itthon láttam csak az összetevőknél, hogy joghurtot tartalmaz. 7 hónapos kortól van írva.


Ilyen esetben ezt most meg lehet próbálni, vagy jobb lenne kihagyni inkább?



2017. ápr. 11. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan add neki.

Nem bizonyitott, hogy a sima tapszertol voltak a gorcsok. A savanyitott tejtermek eleve mas, nyugodtan lehet adni ebben a korban.

2017. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is azt mondom, hogy adhatod nyugodtan. Az érlelés során a tejcukor tejsavvá alakul, a fehérje pedig kicsapódik a tejből, így semmi köze már a "tejhez".
2017. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor a túrós bébiételekkel is ez a helyzet?

2017. ápr. 11. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hós fiam is eszi ezeket. Van itthon túrós és joghurtos bébiétel, a címkére az van írva, hogy 5 hónapos kortól adható :)
2017. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!