Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idôsen evett a gyereket...

Mennyi idôsen evett a gyereketek elôször csípôset?

Figyelt kérdés
Mi volt az? Hogy reagált rá?
2018. jún. 10. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Mennyire csípőset? Én kamasz koromban. Ami igazán csíp...
2018. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Chilis virslit evett nemreg.egy felet lenyomott a sajat sima virslije utan.

Annyira kunyeralta,hogy adtam neki.ugy tunt nem zavarja,hogy csip.

Nem olyan veszes,de azert erezhetoen csip.

26 honapos

2018. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Mivel sem a férjem, sem én nem szeretjük a csípős dolgokat, ezért eszünkbe sem jutott ilyet adni a gyerekeknek. Aztán a bátyáméknál vendégeskedett az akkor 5 éves fiúnk, mikor kiderült, hogy szereti, így a következő alkalommal grilleztünk neki chilis kolbászt és vettünk chiliszószt is.

A 2,5 éves öccse persze kért belőle, megkóstolta és neki is ízlett. Semmi baja nem lett tőle, azóta is szeretik mind a ketten.

A lányunk a mai napig nem szereti, pedig már nagy.

2018. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A ferjem utálja a csípőset én meg nagyon szeretem. Külön főzök néha magamnak ilyesmit. Múlt héten chilis babot. Gondoltam előbb ebédel a két évesem csirkemellet meg rizset és utána ehetek nyugodtan, jól lakik, nem fog kuncsorogni. Persze tévedtem, kért és láthatólag nagyon ízlett neki. Éppen, hogy csak megízlelte, nem mertem adni többet, de ő elnyammogta volna az biztos. Nem azt mondom, hogy csípőssel tömjük a gyereket, de ha néha megízleli sem lesz baja.
2018. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Akkor nem is gond, inkább utána, ha wcre megy.. nem véletlen mondják, hogy "kétszer csíp"


Az enyém kfc csirkemellből evett 2 évesen egy falatot, nem kért többet, pedig az csak picit csíp.


Nagyobb mennyiségben nem adnék neki akkor sem, ha szeretné.

2018. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Eltérő kúltúrák eltérő módon kóstoltatnak dolgokat.


Kínában már a pici gyerekekbe is tömik a csípőset (mivel ott kb minden csípős). A gyerkőc eleinte fintorog a felnőttek meg jót derülnek rajta. De aztán hamar ő maga igényli.


Európai szemmel ez fura, de ott ez tök alap.

Érdekes dolgok ezek a különbségek

2018. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Lányunk 1,5 és 2 éves kora között valamikor, nem emlékszem pontosan, de arra igen, hogy koreai ételt ettünk (ami jóval csípősebb a kínainál), és egy fintor nélkül, jóízűen megette a falatot és még kért. :)

Azóta mértékkel, de kap.

2018. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

4 évesen vadászbálban csípős vaddisznő pörköltet. Pici falat szaftos kenyeret tunkolt az apja neki annyira megakarta kóstolni. Ízlett jó nagy adagot megevett belőle.

Talán 1-2 havonta1x eszik csípőset. De mostanában rákapott a csípős almapaprika savanyúságra

2018. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem hinném, hogy adnánk neki csípőset, mivel mi sem esszük. Nem hiszem, hogy bármiből kimaradna ha nem kap.
2018. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Kb masfel eves se volt, bogracsos kajabol kaptunk. Nem kostoltam meg a porgesben csak elkezdtem etetni belole, ket pofara tomte ezerrel. Utolso falatot kostoltam meg azt hittem tuzet okadok 😂
2018. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!