Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A Beba tápszerektől lehet...

A Beba tápszerektől lehet zöld kaki?

Figyelt kérdés
A kisfiam koraszülött... Először koraszülöttekbek való bebát kapott nm volt gond szép sárga volt a kaki minden nap.... De most már át kellett térnünk más bebára ugyanis az első csak 4000 g ig volt.... Most már 4500 g beba optipro 1 est és beba optipro HA 1 est is kipróbáltuk és a kakija azóta hígabb és zöld.... Orvos csak annyit mondott figyeljem hogy hízik e.

2018. jún. 21. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lányomnak is sötétzöld lett tőle, a milumilt kapta először, attól sárga volt, aztán beba ar-töl lett sötétzöld.
2018. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan attól nem, minden baba más a mi fiúnknak a Beba HA koraszulott tipusutol nem volt zöld, sima Beba HA-tol igen, igy váltottunk Milumil HAra de az nem ízlett Neki es most Milumil Optima1 et kapja.

Probalgatni kell sajna

2018. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és mi nem váltottunk emiatt, sokáig a beba ar-t itta, nem fájt a hasa, szerintem a dobozán is rajta van, hogy a kakit zöldre szinezheti.
2018. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beba HA okozhat zöld székletet. A fiam ugyan HA sensitive-et evett de méregzöld székletet csinált. Más Beba-val nincs tapasztalatom, mivel nem jött be a tápszer, áttértünk a Pregominra.
2018. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit off, tapszerekrol nincs tapasztalatom, de pl a lanyomnal annak idejen elofordult neha zoldes kaki az elso 2-3 honapban, pedig o csak anyatejes volt. Unokahugomnal detto. Az okot nem tudom, mert semmi kulonlegeset nem ettem v ittam szoptatas alatt, az emesztese is rendben van a mai napig, 8 eves mar.
2018. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Horváth Anikóka válasza:
Én ugy tudom hogy a Ha-s tápszertől lehet zöldes a kaki
2018. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!