Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba Ha sensitive tápszer...

Maja0309 kérdése:

Beba Ha sensitive tápszer székrekedés ellen tényleg beválik?

Figyelt kérdés
Sajnos a babám nem tud szopizni egyéb okok miatt, ezért a tejem elapadt. Már a kórházból pótlással engedtek haza. Milumil optima tápszert evett, de észrevettem, hogy kemény a kaki, ezért orvos javaslatára lactogen harmonyt kapott,de sajnos semmi változás. A milumil komfortot is próbáltam, de attól égtelenül sírt és vissza is bukta. Most beba ha sensitive tàpszert kaptunk mellé biogaia cseppet. Azt mondta a gyógyszerész, hogy ez kifejezetten jó székrekedéses babáknak. Érdekelne, hogy másnak bevált? Mert már nagyon sajnálom szegényt, hogy csak segítséggel tud kakilni, és az erőlködés miatt pici vér is volt már. Most fogja tölteni a 3.hetet. Köszönöm szépen a válaszokat!

2017. ápr. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az nem vált be, szintén székrekedéses és hasfájós születésétől, ellenben a Novalac IT megoldotta a kaki problémát, egészen 1 éves koráig ihatta, elmúlt a hasfájása és kaki is lett mindennap.

Még most 1 évesen is sokszor küszködünk ha olyat eszik, de most sokat segített hogy áll és így könnyebben kinyomja.

Próbáljátok ki, direkt székrekedéses babáknak találták ki.

2017. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten nem fogna megoldani a szekrekedest, de teny, h ra van irva a dobozra, h higabb szekletet okoz.

Kislanyom szorulasos, vegul ennel a tapszernel maradtunk, a Milumilnal jobb. Sajna mi olyan sokat nem probalhattunk, mert csak HA-s johetett szamitasba, abbol meg nincs nagy valasztek.

2017. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden babának más válik be. Az enyém itta ezt is, hasfájásra egyébként, de nem jött be. A széklete neki emelett hígabb volt egyébként. Itt meg olvastam olyat, hogy megfogta a baba hasát.

De... nem vagyok a tápszerváltás ellen, a fiam is többet evett mire egy bevált, de ez lehet sűrű egy picit, 1 hét is kellhet mire rendesen hat egy.

A zöld kakitól meg majd ne ijedj meg, a beba ha tápszerek ilyenek.

2017. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem ez külön még nem fogja meg jobban a kakit, mert így is kínszenvedés neki kinyomni ;(
2017. ápr. 23. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!