Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Először túrús majd vizeset...

Először túrús majd vizeset bukik a babám kicsit savanyú baj lehet?

Figyelt kérdés
Tápszerezünk.. 3 hónapos lesz

2018. jún. 22. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Reflux.
2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen a hízása és milyen a baba hangulata? Milyen sűrűn bukik? AR tápszert kap már?

Nekem 1. gyerekre azt mondták refluxos. Hízott szépen pedig, jókat aludt. Valahogy az AR tápszer se maradt bent, minden étkezés után bukott volt, hogy többször is. Állagra evés után kb mint ahogy bement, később ahogy emészti darabos, még később vizes. Mindenféle volt nála.

2. babám születése után megtudtam mi az a reflux.. egész napos sírás, nagyon nagy mennyiségű bukás, a súlya se indult meg. AR tápszertől valamennyire megindult a súlya de nem volt teljes megoldás.


Mondjuk tejallergiás mindkettő, de nem feltétlen jár vele együtt.

2018. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babàm is bukós refluxos tejalergiàs. Sűrített tàpszert és savlekötőt is kap. Nem sokat javít a bukàson... Elvileg ha szilàrdabb ételeket eszik elmúlik. A lényeg hogy szépen gyarapodjon, de mindenképp említsd meg gyerekorvosnak mindent elmond ezzel kapcsolatban.
2018. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!