Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit tudok lefagyasztani most...

Mit tudok lefagyasztani most es esetleg a kesobbiekben is a 6,5 hos babanak amit telen majd ehet es hogyan?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván minden olyat, aminek most van szezonja. Pl.: barack
2018. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barackot, szilvat!
2018. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barackot és szilvát ugyanúgy szoktam: meghámozom, félbevágom, magját kiveszem és tálcára fektetve, úgy hogy ne érjenek össze, elôfagyasztom, majd ha megfagytak, zippzáras, mirelites zacskóba pakolom és megy vissza a fagyóba - így nem fognak összefagyni egy nagy darabbá.
2018. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszomom szepen :)
2018. aug. 19. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle idénygyümölcsöt-zöldséget. Én nyersen, felkockázva zacskóztam. 1 nagyobb maréknyit raktam az 1 kg-os zacskóba, szorosan rágöcsöltem, még egy marék, rá a göcs. Így egy zacsiba 2 adag ment, elkészítéskor ollóval levágtam az 1. göcs fölött és kész. Sok helyen olvastam, hogy turmixolva porcióznak. A kisebbikem 7 hónaposan már darabosan evett, a sima püréktől öklendezett, dobhattam volna ki mindent, ha úgy csinálom.
2018. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. aug. 20. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!