Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hós babám 2 x vett banánt...

7 hós babám 2 x vett banánt de nem volt "fekete kukcacos " a széklete. Akkor ezt most jelent?

Figyelt kérdés
Igaz a középső fekete pöttyös részét nem.adtam neki .
2018. okt. 5. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Mutasd már meg, hol olvastad!
2018. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És még én vagyok a troll szerintem ezzel a kérdéssel senkit nem sértettem meg ! Erre nekem áll 10 ember mert roszul fogalmaztam.Mostmár értem miért van ennyi gonosz gyerek kicsúfolják az iskolában ha valaki nem ért valamit vagy rosszul tud mostmár tudom mert ilyen kretén szülei vannak mint ti .Nem kell válaszolni !
2018. okt. 5. 18:16
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

Èn értem, mire gondolsz! Az èn kisfiamnak volt benne.

De ha nem adtad oda a közèpső részét, szerintem az lehet az oka.

2018. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de annyit kértem, mutasd meg, hol olvastad. Ennyire nehéz egy rohadt oldalt belinkelni?
2018. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%
B*******g mindjart hanyok !
2018. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg azért van ennyi értetlen életképtelen gyerek, mert az anyjuk gyakori kérdéseken keresi a székletükben a fekete kukacokat😃😃


Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2018. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2018. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy nem hisszük el, hogy ezt olvasta... hanem, hogy értelmezhetetlen kérdést ír ki az ÉTELEK BEVEZETÉSE témakörbe, azaz valószínüleg babas anyák/apák nézik és az ég adta világon senkinek de SENKINEK nem esik le miről beszél a kérdező. Majd felháborodva közli, hogy itt mindenki paraszt és nem csodálja, ha a gyerekeink is azok, holott ő hibázott azzal, hogy úgy fogalmaz ráadásul olyan helyesírással, mint egy harmadikos.


Bocs, ha nem értettük, hogy a 2 hós babád 2 x (gondolom:kétszer) vett(?) banánt de nem volt kukCacos a széklete. Szemét banda vagyunk.

2018. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!