Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tanacstalam vagyok mit tegyek?

Tanacstalam vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 6 honapos kislámyom. Olaszorszagban élek és 4 honapos koraban kezdtuk a hozzatamplalast eleinte gyumolccsel aztan az ebéd kiváltásával. Olyan joizuen evett minden egyes alkalommal hogy orom volt nezni. Messzirol nyitotta a szajat. Most masfel hete kivaltjuk a vacsorat is (doktornő ajanlata) es eleinte ugyanugy jo izuen evert mindent az elso ketnap. Aztan se ebed se vacsora se uzsonna. Nem eszik semmit joizuen ugyhogy inkabb hagyom mint hogy eroltessem. Teszem hozza hogy szoptatok. De ha nem akar enni nem szoptatom rogton hanem varok vele es ugy se eszik. Miert van ez? Normalis?
2018. okt. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Most kellene kezdeni a hozzataplalast. Ha elég volt a tejed, pláne. Bőven ehet meg mást élete során.
2018. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga, nálunk akkor volt többször is kaja sztrájk.
2018. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 éves koráig kell a reggeli és az esti tej..milyen orvos akarja veled kiváltatni az esti tejet másra?

Simán lehet fogzástól amúgy, de ne vedd el tőle a tejet ilyen ütembe mert kell a szervezetének, főleg hogy olyan mázlista vagy, hogy anyatejjel is táplálhatod!

2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szardiniàn elunk ahol az emberek egeazsegesek es azert mert a gyerekorvos mediterran dietat ir ki a gyereknek. A vacsora utan szopiziknis egy ora elteltevel mert ugy alszik el es napi 3xor legalabb tejet kap63
2018. okt. 9. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol az emberek egészségesek? Akkor én is odamegyek😆😆
2018. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!