Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ma kezdtem bevezetni a glutént...

Ma kezdtem bevezetni a glutént búzadarával. Délután óta kipirosodott az arca. Ez emiatt lehet?

Figyelt kérdés
Délelőtt 9kor adtam neki. 1 kiskanál főt darát kevertem neki barack pürével össze. Rá 8 órára kipirosodott az arca. Az egyik oldal jobban. Ez a gríz miatt lenne? Vagy talán fogzás lesz majd?
2018. okt. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a fogzás miatt lehet. De ha nem múlik vidd orvoshoz hátha okosabbat mond
2018. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Én nem is gondolnék a gluténra emiatt. Nem voltatok sokat kint a szélben? Esetleg nincs túl meleg bent? A foga miatt kívülről nem hiszem, hogy piros lenne.
2018. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cöliákia tünetei fél évvel azután jelentkeznek legkorábban, hogy valaki rendszeresen fogyaszt glutént.

Búzaallergia akkor már inkább.

De én is arra tippelnék hogy nincs összefüggés.

Ha voltatok ma levegőn, erős szél volt, attól is lehet.

2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Igen voltunk ma kinn és tényleg szeles volt.

2018. okt. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!