Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A krumplis ételek tényleg nem...

A krumplis ételek tényleg nem fagyaszthatoak?

Figyelt kérdés

Csináltam brokkoli főzeléket a babának, de elég sok lett és gondoltam lefagyasztom, de azt írtak egy Facebook csoportban h a krumplis dolgok nem fagyaszthatok. Igaz ez?


Mást nem megesszük holnap este a maradékot 🤷‍♀️


2018. nov. 7. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig faygasztottam de eleg fura utana az allaga. En utana mindig ujra mixeltem
2018. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is max az állagára gondoltam, hogy kifogásolható... de azt úgy ahogy mondod újra turmixoljuk és kész. Azt hittem végbe megyn valami olyan kémiai folyamat, amitől ártalmas lesz
2018. nov. 7. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem, ez butaság. Ezek miatt léptem ki ezekből a csoportokból.

De hogy normálisabb választ adjak, a barátnőm gyerekorvos, és szerinte is butaság. Pont akkor kérdeztem meg, mikor ezt olvastam, és szerinte alapból olyan mértékben szennyezett krumpli kellene, amilyen nálunk nincs is, és folyton csak azt kéne enni a gyereknek.

Szóval ne aggódj, és hidd el, az ilyen csoportokban elég elmaradott infók terjengenek.

2018. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Fagyaszthatóak, csak utána sem ízben, sem pedig állagban nem bizalomgerjesztőek.

Krumplis vagy tésztás ételeket soha nem fagyasztanék...

2018. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az állaga miatt szokták mondani nekem olyan " trutyis " lesz utána.
2018. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Kiprobalom azért, aztán ha turmix után is undi lesz, akkor megy a kutyának :D max telefingja a házat 🤷‍♀️😂
2018. nov. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!