Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melegítsem meg a félretett...

Melegítsem meg a félretett almapürét?

Figyelt kérdés

Most először fogom kóstoltatni a kislányomat, aki 4,5 hónapos.

Kezdésnek DM-es bio almapürét vettem neki. 1-2 kanálnál több ugyebár nem fog fogyni belőle (méh az is jó, ha egyáltalán elfogadja). Az van az üvegre ráírva, hogy hűtőben még 2 napig eláll. Következő nap melegítsek rá egy kicsit a mikróban?

Nekem mindkettő idegennek tűnik: hidegen nyilván sohasem adnám oda neki, almát melegíteni meg nekem nagyon furán hangzik... Viszont elég drága volt ahhoz, hogy 1 kanálnyi után újhoz nyúljak úgy, hogy még tele van az üveg, meg alapból is utálom az ilyen pazarlást. Ti hogy csináljátok?


2018. nov. 28. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Almát én nem melegitenek mikróban.. Vegyél ki belőle pár kanállal, és hagyd hogy felmelegedjen szobahőmérsékleten.
2018. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csináld magad. Az alma egy részét leturmixolod, a többit megeszed Te:)
2018. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szobahömérsékleten hagyod felmelegedni, vagy egy kis tál forró vízbe állítod felmelegedni, vagy veszel cumisüveg melegítőt (ami bébiételhez is jó) de igazából ugyanaz, mint a vízfürdő.
2018. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Almával nem szutykolnék, hanem otthon a tálból lersezelnék egy felet vagy negyedet neki, hogy azt kóstolgassa.
2018. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

1) varnek meg 1,5 honapot mig megerik az emesztorendszere a hozzataplalashoz mielott tonkreteszem azt


2) fognek egy almat es reszelnek belole


3) ha megis bebietelezek, kiveszem 10 perccel elotte a hutobol

2018. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Álmából érdemes, főleg hozzataolalast kezdetén igazi almát adni... Amibol inkább uvegeset kellene az a répa, a nitrát tartalom miatt, vagy abból is 100%bio

Azért egy almát lereszelni nem nagy feladt.uvegessel hizzatapkalni meg nem szép kezdet. Bocsi. Pontozzatok le..

2018. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üveges hipp alma is bio, mi azt adtuk, meg bio almát reszelve.
2018. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!