Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálástól, csak kúppal...

Hozzátáplálástól, csak kúppal csikerült ürítenie. Folytassam vagy szüneteltessem?

Figyelt kérdés
6hós múlt,nagyon szeret enni. A tízórait ki is váltottuk,mert sírt,hogy adjak még neki. Tegnap,csak kúppal sikerült neki kakilni,nem volt rossz kedve,nem erőlködött,azért dugtam neki,mert 5napig nem produkált semmi. Folytassam a hozzátáplálást vagy szüneteltessem? Ha újra kezdjük lehetséges,hogy újra ez lesz a probléma és akkor inkább folytassam,hogy szokja a szilárdat? Mit tanácsoltok? Anyatejes baba.
2019. jan. 25. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit evett? Banán, alma, répa és krumpli lehet hasfogó hatású. Adj barackot, sütőtököt, azok székletlazítóak.
2019. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A banán fogta meg. Akkor szted nem kell szüneteltessem a dolgot? És ha az általad említett ételektől sem lesz jobb,akkor mit csináljak?
2019. jan. 25. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is próbálkozni kell. A hozzátáplálásnak ez a lényege, hozzászoktatni a babát a rendes ételhez. Ha az egyik nem válik be, akkor váltani kell. A felnőttek se tudnak mindent egyformán megenni, de attól még nem maradt anyatejes senki.
2019. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A banán az én kislányomnál is hasfogó hatású, barackkal szomtam keverni, vagy szilvával, úgy már nem okoz gondot.
2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is nehezen ment a kakilás, először almát kapott, meg is fogta... Sütőtöktől viszont minden nap kakilt. Banánnal egy jó darabig nem is próbálkozom és majd ha igen keverni fogom mondjuk sütőtökkel. Szerintem így próbálkozz majd te is. Meg minél több vizet próbálj itatni vele. A hozzátáplálást ne szüneteltesd, csak most ne fogós gyümölcsöt - zöldséget vezess be. Sütőtök, szilva jöhetnek. Nálam a fél baba keksz is meghajtotta a picit.
2019. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!