Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet a hozzataplalastol a...

Csillka kérdése:

Lehet a hozzataplalastol a rossz alvas?

Figyelt kérdés
5 és fel honapos fiammal kb.egy honapja kezdtuk a hozzataplalast. Eleg hasfajos baba volt es meg most is sokszor elofordul. Tegnap evett tizoraira almat, delutan barack-krumpli-repa es este tejben oldodo keksz. Ezenkivul 3 orankent 150 mili tapszer. Nem evett sokat az elobb felsoroltakbol csak par kanallal adok neki, nincs is kivaltva etel csak kostoltatom vele kb.5-6 kanal. Az este siman elaludt de fel1 kor felebredt es hajnali 4 ig orditott etel se kellett ( maskor kettokor megissza a tapszert ). Mindent kiprobaltunk ringattuk , tvt nezettunk mindenhol orditott. Vegul valahogy elaludt de reggel 9 ig meg ketszer kelt. Ma alig evett es s delutani alvasnal egy orat uvoltott de ugy h sokszor felrenyelt majdnem megfulladt aztan az olembe a faradsagtol elaludt. Alul jon a ket kozepso metszofoga de mar kint van a korona atszakitotta az inyet ugy h az mar nem lehet. Vajon az lehet a baj h sokfelet adtam ugyanazon a nap? ( de alig par kanallal es mar evett beloluk az elmult hetekbe )
2017. okt. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem a fiam igaz az ételek felét el se fogadta, volt amit megevett de az változatlan formában vissza is köszönt a pelusban, éjszaka is nagyon sokat sírt. Pedig 6 hós volt mikor kezdtük. 😐 7,5 hós korában változott a helyzet. Szerintem egyelőre hanyagold! Én nem adtam mindig, csak 1-2 hetente próbáltam meg.
2017. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Még két hét múlva kéne elkezdened a kóstóltatást, te meg már egy hónapja kínzod szegény gyereket. Nem beszélve arról, hogy egyfélét kóstoltatunk... mindegy, ezt elcseszted.
2017. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a répa pl. kifejezetten termeli a gázokat.
2017. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tapszeres szuletestol, azt mondtak negy hosan kezdjem foleg h nagy baba 4 kilon felul szuletett. Nem adok sokat mint mar irtam par kanal. Es amiket adtam azokat mar regebben is adtam ezert gyanakszom arra h az volt a baj h egy nap tobbfelet. Mint mar irtam azt mondtak nekem tapis babat 4 hosan kezdeni. Meg igy is sok ismerosomhoz viszonyitva levagyok maradva mert keveset adok neki.
2017. okt. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!