Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyetem mellett gyerek?...

Egyetem mellett gyerek? Folytassam, vagy szüneteltessem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a párommal együtt élünk, 1 év lesz hátra az egyetemből, mikor megszületik a baba. Volt aki gyerek mellett csinálta az egyetemet? Nem egy könnyű szakról van szó (mérnöki).


Érdemes levelezőin folytatni, vagy mennyek passzívra? Mennyire nehéz kisbaba mellett teljesíteni?


2017. jún. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Évfolyam társam anno egyéni tanrendesként végezte el a főiskolát. Neki sikerült. Gondolom az egyetem azért nehezebb. Levelezőt próbálnék.
2017. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Én szintén mérnöki szakon egy évet halasztottam (passzíváltattam) és utána fejeztem be.

Nem volt egyszerü, de megfelelö szervezéssel megoldható.

2017. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát,aki "leendő mérnökként"nem tudja leírni a "menjek"szót,az elég szomorú! És nem elütés,vagy hiba volt! Kár,a mentegetőzésért! De,a kérdésre válaszolva,baba mellett nagyon nehéz,levelezőin pedig nem ugyanaz,lehetséges,hogy nem is sikerülne! Őszintén,nem ért volna rá 2év múlva szülni??
2017. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
En utolso ev elott lettem terhes, elso felevet passzivaltattam utana folytattam. 11 honapos volt a fiam, amikor allamvizsgaztam (5-osre :)), levelezon. Corvinus Egyetem, Allamigazgatas.
2017. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan, egyetemista letedre " mennyek " ?

Hova lesz a vilag ...

2017. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

A helyesírásától függetlenül lehet remek mérnök. Majd, ha nem ismeri fel a kettős rezonanciát, vagy elront valamit gép/műszaki rajzból, akkor köss bele.


Az ilyesmin életek múlhatnak, a helyesírása miatt max mások szépérzéke sérül.


Szerintem az első évben fejezd be, de inkább a gyerek 2 éves korában folytasd, ha teheted. Akkor már elvan nélküled is, esetleg bölcsiben, az első évben pedig annyit alszik, hogy az alvása alatt simán tudsz tanulni.


Én is gyerek mellett fejezem be a sulit, az első év jól ment, a második teljesen elúszott, a harmadiknak az őszi féléve nem lett a legjobb, de ez a mostani alakul, már beszokott a bölcsibe.


Mindenképp az első 3 évre időzíts, ilyenkor jár egyéni tanrend, nem is kell bejárnod csak ZHra és vizsgákra.

2017. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

A helyesíráson pörgőknek üzenném, hogy én magyar szakon végeztem, tudok helyesen írni, mégsem fognak megfizetni soha, mert értéktelen a diplomám a piacon.

Jobban jár egy analfabéta mérnök meg a gyereke is.

2017. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Azert a mennyek olyan merteku hiba, amiert altanosban buktatnak ! Az ilyen hogy jutott el egyaltalan az erettsegihez?
2017. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos, segítőkész válaszokat! A lefejezést is bírom a mennyek miatt, nem akarok magyarázkodni, jól benéztem. :)

Utána nézek ennek a speciális tanrendnek, még új a dolog, csak kíváncsi voltam egy-két véleményre!

2017. jún. 3. 11:01
 10/11 jafnrétti ***** válasza:
Én gyerek mellett tanultam végig, igaz, már nem baba volt. Ha én lennék ebben a helyzetben, egy passzív félév után egyéni tanrendet kérnék, és úgy folytatnám. Így bejársz, amikor tudsz, de nem baj, ha nem vagy ott. A tanáraiddal egyénileg megbeszéled, hogy mi lesz a teljesítés feltétele.
2017. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!