Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés
nicky85 nevű felhasználó kérdése:

Anyukák! Tapasztaltatok olyat, hogy hozzátáplálàs elkezdése után babátok sokkal többször bukott?

Most tartunk a glutènnàl. Fèl babakekszet kap kb fèl üvegnyi pürét eszik meg. Ma több anyatejet tettem hozzá, ma kevesebbszer bukott azóta! Nektek mi vàlt be? Lehet jobb lenne inkább csak a 7 gabonás tejpèp? Vagy inkàbb a gyümölcscukor lehet az oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hozzátáplálás, baba

febr. 20. 18:14  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen pép volt? Refluxos az enyém, pl almát csak párolva tudtam adni pl.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 20. 18:30 Privát üzenet
Igen, de az én babám refluxos is. De bizonyos ételek rontanak még az alaphelyzeten is nála.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 20. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Többször bukott tárgy esetén újrafelvételi?
3 hetes babám nem akar nappal aludni. Jól van lakva, mert bukott, a cicin elalszik, de ha kiságyba teszem egyből felkell és sír. Többször felveszem, megnyugtattom. Büfiztettem,...
2 hetes babámat igény szerint szoptatom. Sajnos mostanában előfordult többször is, hogy emésztett tejet bukott. Aggódnom kéne? Valamit rosszul csinálok?
Miért jött büfikor a lányom orrán a tej? Máskor is bukott már, mondjuk ma többször többet, de a súlya szépen gyarapodik így a védőnő nem mondott semmit.
Igaz, hogy Orbán Viktor többször is bukott az egyetemen, és csak 7 év alatt végezte el?
Egymás után többször bukott - elég sokat - a 7 hónapos kisfiam, ez baj? Menjünk orvoshoz?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!