Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jött büfikor a lányom...

Miért jött büfikor a lányom orrán a tej? Máskor is bukott már, mondjuk ma többször többet, de a súlya szépen gyarapodik így a védőnő nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
Kicsit megijedtem mert tanácsadáson még meg is kérdezték volt e ilyen. 1 hónapos mióta kijöttünk a kórházból szürcsög és tüsszög kapott orrcseppet is, bár kétlem hogy ez befolyásolná mert akkor már hamarabb jelentkezett volna ez pedig most történt. Ugye nincs semmi baja?
2010. szept. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam is többször bukott már az orrán át, de semmi baja. Szerintem ez normális dolog... Ha nagyon folyik az orra, le kéne szívni orrszívóval. Én orrszívó-porszívót használok 6 hetes kora óta, jól bírja és nagyon hatékony. Ha nem javul, vidd vissza a dokihoz.
2010. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A kisfiamnak egyszer a gyümölcspüré jött vissza az orrán...

Sok baba addig eszik, amíg az orrán ki nem folyik.

A garat összeköttetésben van az orral, és így félremehet a böfivel együtt a kaja is.

2010. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ már a frászt hozta rám. Első baba és még nem nagyon vagyok tapasztalt ilyen téren. Sima orrszívónk van de akkor kipróbálom a porszívósat hátha hatékonyabb.
2010. szept. 24. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is produkált ilyeneket, aztán kiderült, hogy túlette magát állandóan (rengeteg tejem volt, ömlött a szájába) és még refluxos is.

De az tényleg jó, ha szerzel orrszívó-porszívót. Ha az orrán is visszajött a kaja és szörcsögött utána, nekünk is jó szolgálatot tett.

2010. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!