Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A fagyasztott bébi ételt hogy...

A fagyasztott bébi ételt hogy melegítitek fel a babának?

Figyelt kérdés

Van egy pár kaja a fagyasztó bán a picinek. Ezeket csak simán felmelegítitek, vagy újraforraljátok?

Illetve gondoltam arra, hogy kész húspépet is teszek el neki. Ezt mondjuk a friss dolgokhoz is hozzá lehet adni? Úgy értem hogy pl készítek neki mondjuk répát frissen, és amikor elkészült csak simán beleteszem a husit?

Bocsi lehet hogy hülye kérdés, de sose tettem el fagyasztó a kész ételt, viszont nem szeretnék pazarolni. Pl sütötökből nem lehet egy adagot venni. :D

Köszi a válaszokat.


2019. márc. 13. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én este kiveszem a fagyóból és a hűtőben kiolvad, evés előtt csak melegítem, nem forralom újra.

A húst is így csinálom, a friss ételhez rakom.

Nekem is pont sütőtök volt lefagyasztvam, de utáltam, mert undorító állaga van mikor kiolvad, ráadásul rengeteg vizet enged. Szerencsére van egy zöldséges itt a környéken, aki felszeli a sütőtököt, és ad egy gerejzdet is, el is megy egy tök egy nap, mert sok kisbabás anyuka jár hozzá friss sütőtökért.

2019. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tudom h másnak ez evidens lehet, de én sose fagyasztottam még készételt, szóval fogalmam nem volt. :D
2019. márc. 13. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!