Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fagyasztott gesztenyemasszát...

Fagyasztott gesztenyemasszát lehet adni a babának? Hogy készítsem el?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet adni. Én a cukormentes változatot szoktam venni, meggyel vagy csirkemellel keverem
2017. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Hat ha az agyoncukrozott fajta, akkor en kihagynam, de az edesitoszereset is
2017. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez pont az, amit màr ht kezdetén is lehet adni, csak ami mindenféle adalékanyagmentes.kapható natur gestenyassza, babatejpépbe is kiváló
2017. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó írta. Én pl. sütőtökkel adtam
2017. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet kapni főtt vagy sült gesztenyét is, kis zacskóban, meghámozva, egészben. Ez nem hűtött. Én abban jobban bíznék.
2017. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy a natúr, 100% gesztenye változatot keresd, amiben más nincs is gesztenye, ne az agyoncukrozot, gesztenyés csak néhány százalékban tartalmazó vackokat.


Én tört krumplival és csirkemell péppel adtam a 11 hónaposomnak karácsonykor, nagyon ízlett neki. Csak úgy, kiolvasztva, semmi mást nem csináltam vele. Sokkal fiatalabb baba is kaphatja. A meggy is jó ötlet hozzá! 😉

2017. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet, minden további nélkül:

[link]

Almával, meggyel, csirkével...


A rumaromás cukrozottat ne.

2017. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán 8 hónaposan adtam először a kisfiamnak. Én krumplival sosem, mert az úgy már nagyon "lisztes" tele keményítővel, de almával (nyers és főtt állapotban is), barackkal, banánnal nagyon szerette.

Szerintem a gesztenye akkor jó, ha édes :D szóval mindenképpen gyümölcsöt párosítanék hozzá.

2017. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy jo fele, megbizhato gyartotol szarmazo legyen. Idorol idore kiderul ellenorzeseken, hogy hamisitjak ezeket, es a gesztenye mellett mast is tartalmaznak, altalaban krumplit vagy babot, de akar mast is.

En fott gesztenyet adtam a kisfiamnak, pucolva, fozve lehet kapni, es a biztonsag kedveert atgozoltem.

Az elso etelek kozott kapta, kezdetben anyatejjel keverve, aztan massal is, gyumolcsokkel es zoldsegekkel is pepesitettem. Nagyon szerette :)

Taplalo etel es mar a hozzataplalas kezdeten adhato.

2017. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tomika36 ***** válasza:

Semmiképp ne fagyosan! :)

Viccet félre téve, először kóstold meg, mert némelyikben durvább darabok is vannak, az még nem biztos, hogy jó.

2017. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!