Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7honapos babanak a csapvizet...

7honapos babanak a csapvizet forraljam fel majd hutsem ki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván. 1 év alatt érdemes vagy pedig babavíz
2019. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Szia! En szensav mentes asvanyvizet veszek neki. 2liter 90 forint. Vedono is ezt ajanlotta.
2019. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
#2-es, a szénsav mentes normál ásványvíz tele van nátriummal, káliummal, stb. ezért ÁSVÁNY-víz. Agyonterheli a baba veséjét, nem alkalmas erre, akkor már inkább forralt csapvíz. Mi 1,5 literes Szenkirályit vettünk mindig akciósan 99,- ért, aztán egy éves kor fölött vettem vízszűrő kancsót, mert nálunk förmedvény a csapvíz. Hol sárga, hol üledékes, hol tömény hipószagú... szóval olyan problémák, amin a forralás sem segít.. De ha amúgy helyben jó a csapvíz, akkor 1 év alatt forralva, utána forralatlanul lehet adni.
2019. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Jó pár ásványvízfajta jó a picinek is, pl Szentkirályi sima=Szentkirályi babavíz. (Most hasonlítottam össze nemrég teljesen ugyanaz)

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2019. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
#2 es vagyok. Vedono ajanlotta.. 1 eve issza babam es semmi baja sincs! Megvagytok itt aldva a babavizzel -.- gondolom a vedono huly* ti meg az okosok.. pontozzatok csak le! En is azt teszem.
2019. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

5 ös


A védőnő is visszaadhatná a papírjait


Attól, hogy azt adod általánosságban, nem helyes.


Van 1-1 fajta, ami alkalmas, pl a Szentkirályi iyen

De kb a babám 0,3 sl iszik meg egy nap.. Arra nem veszek..


Fel kell forralni kérdező

2019. márc. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért is kell lepontozni engem ha azt mondom h a szentkirályi víz ugyanaz, mint a babavize? Ha egyszer így van...
2019. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
#2-es, a te gyereked veséje rongálódik, de te tudod és egyben a te felelősséged. A háromévesemnek sem adok kizárólag mentes ásványvizet, még neki is sok az az ásványi anyag, ami benni van. (Sőt, megsúgom: egy felnőttnek is, ha nincs váltogatva rendszeresen a ásványvíz típusa)
2019. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2-es: volt vérvétele,vizeletvizsgálata a babádnak,hogy tudod,semmi baja??? Vagy ezt csak úgy ránézésre mondod?
2019. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
7, szerintem azért, mert nem jó pár ásványvíz ilyen, hanem kizárólag a Szentkirályi. Rajta is van a 1,5 literes sima verzión, hogy "forralás nélkül adható a babáknak".
2019. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!