Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több csapvizet forralok...

Ha több csapvizet forralok fel, mint amennyi a tápszerhez kell, következőnek forraljam a maradékot még egyszer?

Figyelt kérdés

Nincs itthon babavizünk és itt nálunk nem lehet kapni.

Kénytelen leszek forralni csapvizet babámnak tápszerhez.

Csak annyit forraljak ami egyszerre kell vagy forralhatok többet is és későbbre is lesz?


2012. ápr. 24. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem forraltam, csak naponta egy "fazékkal" Szétöntögettem a cumisüvegekben és várták a sorukat. Csak meglangyosítottam a mikroban, bele a tápszer és kész. Sokkal gyorsabb volt, mint forralgatni visszahűteni stb.
2012. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha kimarad azt újra kell forralni,mert eltelik közben pár óra addig kerülhet bele bármi.Ne aggódj hogy nem lehet babavizet kapni tökéletesen megteszi a forralt csapvíz .
2012. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy csinálom mint az első. Egyszerre forralok többet, és azt beleöntöm egy üvegbe. Minden reggel frisset forralok. Soha semmi baja nem volt fiamnak.
2012. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sosem vettem babavizet, csak forraltam, épp úgy, mint az első, egyszerre napi adagot, és aztán mikróztam mindig amennyi kellett.
2012. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem sem újra forralni, én is forraltam előre ásványvizes üvegbe beleraktam, nyáron meg úgy be a hűtőbe. Csak mikrózni kell etetésnél. kényelmesebb, mint mindig forralni.
2012. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És azzal mit tudok csinálni ha tiszta vízkő a forralt víz teteje?Szinte szürke a víz forralás után.És minél tovább forralom annál jobban?
2012. ápr. 24. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát arra nincs nagyon megoldás. Nem tudtam tenni én sem ellene. Végül vettünk egy vízszűrőt, olyan egyszerűbbet ami csapra köthető és babavíz minőségűre szűri a vizet.
2012. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a vízszűrő, de akkor is forralni kell? Én sem vettem soha babavizet, hanem forraltam 1 litert, és Tuppervare flakonba átöntöttem.
2012. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor megvettük akkor már 10 hónapos volt, én azóta nem forralom.
2012. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vízforralóval csinálom, ha már vízköves, ecettel forralok egyet, amit wc-be öntök, aztán már tiszta, lehet újra használni.
2012. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!