Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főtt rízsből készült "rizspudi...

Főtt rízsből készült "rizspudingot" lehet adni 6hós babának?

Figyelt kérdés
A tízórait tenném laktatóvá,mert a csak gyümölcstől éhes marad. Szóval ha főzök rizst, összeturmixolom vízzel és abba teszem a gyümölcspürét az jó úgy? Mert a Milumiles tejberízspépben pl rizsliszt van,azért kérdezem,hogy rendes rizsből is lehet-e

2019. ápr. 12. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én dmes bio rizspelyhet használok. Fele rizs felé gyümi. Kb fél perc alatt kész, nincs vele sok macera és kB 700 Ft. Én ezt ajánlanám, sokkal egyszerűbb és ugyanolyan laktató.
2019. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha nem szokás rendes rizsből csinálni,nem ragaszkodom hozzá. Jó a tejberizspép. Vagy még mivel lehet felturbozni a tízórait? Akkor zabkását is lehet ha jól értem.
2019. ápr. 12. 12:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Én simán turmixoltam

Rendes rizst


Babareceptkönyvben úgy volt


De kicsit idősebb 8hós volt a babám

A darabosabb dolgokkal is megbírkózott

2019. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
próbáld ki, ha jó lesz akkor add neki, ha nem-nekem undorító, csirizes massza lett-akkor ne.
2019. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!