Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kaphat a babám...

Mikortól kaphat a babám Nesquik kakaót?

Figyelt kérdés

Most 8 hónapos. Tápszerbe tenném. Nem nagy mennyiséget csak épp egy picit hogy más íze legyen. Olyan problémánk van, hogy egy idő után ráun a tápszer ízére és nem hajlandó megenni. Kérdeztem a védőnőt csak vállat vont, hogy oldjam meg de véletlenül se váltsak neki tápot...

Most pedig ez jutott eszembe csak nem tudom szabad e..


2019. máj. 7. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A maci kávé egy márka, ha külföldi vagy, akkor cikória kávét keress, biztosan lehet kapni.

A kakaót pedig még egy darabig felejtsd el. Kis mennyiségben is nagyon durva székrekedést tud okozni a piciknek.

2019. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hozzáadott cukor 2 éves kpr felett.
2019. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ahogy a 11-es hozzászóló írta, a Maci kávé egy márka. Ráadásul tele van cukorral, számunkra pl. ihatatlanul gejl. Én is az (ízesítetlen) cikória kávét javaslom. Itthon az Inka ilyen.
2019. máj. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az Inka kávéra rá van írva, hogy három éves kortól.
2019. máj. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Se cikória se inka kávét nem találtam. Maci kávét viszont sikerült rendelnem. 150ml tápba mennyit kell tenni? Illetve napi 1x ugye? Reggelire?
2019. máj. 8. 14:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Maximum egy kiskanállal.
2019. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
a maci kávé ugyanúgy cukrozott instanc cucc, mint a nesquik, csak az egyik cikória, a másik kakaó... nem is értem. 8 hónaposnak semennyit.
2019. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Leírtam miért szeretném. Nyilván nem azért mert nekem épp úgy tetszik. Nem fogadja el a tápot, kiköpi de sír hogy éhes. Tápszert nem válthatok, így is sokat váltottunk ez miatt és a doktornő így is ki volt akadva.

Nappal nincs gond, reggel még nagy nehezen megissza a tápot, tízórai ebéd és uzsi ki van váltva de este csak sír sír de akkor sem eszi meg a tápot... Semmit sem mondtak, hogy csináljam csak vállat vontak. Nekem pedig ez jutott eszembe...

2019. máj. 8. 16:06
 19/22 A kérdező kommentje:

De utolsó úgy látom te okosabb vagy mint én akkor mond el mit tegyek...


Persze ez az mikor más gyerekét mindenki tudja nevelni...

2019. máj. 8. 16:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne tápot adj, hanem mondjuk tejpépet. ugyanaz, csak sűrűbb. És van ízesített is belőle. Azzal jól lakik, ha pedig maga a cumizás kell, akkor kaphat bele vizet vagy mondjuk vörös teát.
2019. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!