Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tízórai után melyiket érdemes...

Tízórai után melyiket érdemes kiváltani?

Figyelt kérdés
Ti 8 hós babának napi hányszor adtatok szilárd táplálékot?
2019. máj. 12. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ebédet váltottam ki utána. Épp 8 hónapos most kezdjük az uzsit is :)
2019. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is az ebedet váltottam ki másodiknak.


8 honaposom nekem már csak többnyire reggel és este kapott anyatejet, viszont ha napközben igényelte (ritkán) akkor kapott. Én ezt nem vettem olyan szigorúan. Kínáltam étellel ha éhes maradt vagy ha valami baj volt, megszoptattam.


11 honaposan egyik napról a másikra abbahagyta a szopizast (én kb. akkor lettem terhes ikrekkel, úgyhogy szerintem más lett a tej íze), tapszert/tejitalt max egy hónapig fogadta el. Nagyon jól evo, nem válogatós 1,5 éves.

2019. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a tízórai után az uzsonnát javasolták.


8 hónaposommal még nagyban a tízóraival szenvedtünk, rendes sziládrat bőven az első szülinapja után volt hajlandó enni

2019. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az uzsonnát váltottuk ki utána, de közbrn ebédre is kapott már szilárdat is.
2019. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tízórai, uzsonna, ebéd, reggeli, vacsora

9 éve az első gyerekemnél ezt a sorrendet mondta a vèdőnő ès az orvos is, ùgyhogy én mind a 3 gyerekemnèl így csináltam.

2019. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uzsonnát szokás
2019. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!