Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a bébiételeknél és tejpépeknél?

Figyelt kérdés

Vannak ugye olyan bébiételek amik 6-8 hónapos kortól adhatóak, de van benne eper, málna stb ami ugye eredetileg 1 éves kortól ajánlott (azt hiszem, de biztos nem előbb) és tejpép ami csokis, mogyorós és ezeken is 8 hónapos kortól írja. Vettem egy csokisat de még nem mertem neki adni.

Szóval hogy van ez?


2019. máj. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eper stb aprplómagvasat te nagyon nehezen tudod megszabadítani az allergén magoktól.



Így annak ellenére, hogy magát a gyümölcsöt nem adhatod, a bébiételt igen.


A tejpépek is gondolom igazi mogyorót nem tartalmaznak..

Nézd meg az összetevőknél ( én nem adok tejpépet, így nem tudom)

2019. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csokisat adhatod nyugodtan, bébiételben más az epres, mintha rendes epret kapna, így én adtam pár hónaposan is, igazi epret meg csak most, közel két évesen kapott. Mogyorós tejpépet sose láttam, de azt nem adnám szívesen.
2019. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alma-málna bébiételnél pld a lányomon kijött az allergia.Pedig 1 éves kora után adtam neki először.Másfél évesen újra megpróbáltuk megint kicsapta úgyhogy nálunk a védőnő azt ajánlotta egyenlőre epret,málnát ne adjak.Sajnos, mert nagyon enné.
2019. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!