Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A második ételt is kanalanként...

A második ételt is kanalanként vezessem be?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kisfiam egy hete töltötte a 6 hónapot. Már sokat olvastam a hozzátáplálasról. Almával fogok kezdeni, és tudom, hogy 1. nap 1-2 kanál, 2. 3-5 kanál, és igy tovább. A kérdésem az lenne, hogy a másodikat is igy kell bevezetni? (Alma-őszibarack lesz)

#alma #Hozzàtáplálás #almaőszibarack
2019. máj. 25. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan vezesd be de szerintem szükségtelen kanalanként. Én kb 30 grammot adtam másnap, harmadik nap 50-60 grammot ha megette de a kicsi szépen szabályozta magának, mert 1 hét után se fogadott el 100 grammnál többet eleinte. Igazából még 1 évesen is tartottam, hogy elsőre csak pár falatot, inkább így, minthogy gondot okozzon.
2019. máj. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

En sosem meregettem, meg tartottam ennyire szamon... 1-2 kanallal adtam neki a bevezetes elejen ajanlott etelekbol, volt amit nem fogadott el, azt nem eroltettem. De biztos nem meregettem ki 3-40 grammokat..

hallgass az osztoneidre, nem a konyhamerlegre.

2019. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Én sem csináltam ekkora cirkuszt ebből, mondjuk ahol lakom nincs ez az egész túlhisztériázva, mint otthon.
2019. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

#2 : lehet te nem, de én elég jól tippelek szemmel mennyiséget ;) bébiételes üvegből kiszedve főleg nem nehéz 😂 konyhai mérlegünk nincs.

1-es voltam

2019. máj. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor tegyük fel megállok teszem azt mondjuk 40 g-nál almával, ugyan ugy folytathatom 40-el alma-őszibarackal?
2019. máj. 25. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Előbb vezesd be az almát, csak azt add legalább 3 napig. Aztán én úgy csináltam, hogy az újból először keveset adtam, kóstolónak, utána kapta a bevezetettet. Keverésnél megvan a kockázata, hogy nem fogadja el, mikor magában a bevezetettet meg megenné, csak új még az egyik neki, meg az egész hozzátáplálásos történet.
2019. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugy folytathatom 40-el alma-őszibarackal?"


Nem igazán. Nem keverve, hanem tisztán

2019. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!