Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy kell főzeléket készíteni...

Hogy kell főzeléket készíteni a 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Több helyen olvasom, hogy főzeléket ehetnek már. Eddig sima krumplit tettem fel neki főni, majd villával a saját levével pépesítettem. Főzeléket hogy csináljátok?
2019. máj. 27. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent turmixgépben pépesítettem. A főtt húst is bele turmixoltam a kajába. A főzelék saját levével, de tettem hozzá egy kanál tápszer port is, azzal táplálóbb és finomabb volt. Imádta!
2019. máj. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En pici rántást készítek, nem barnítom meg a lisztet, keverek keves tejfölt hozza es azt keverem a megfőtt turmixolt zöldséghez, majd meg egyet rottyantok rajta. Zoldfuszerrel es pici sóval ízesítem.
2019. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!