Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Székre rögzíthető dönthető...

Székre rögzíthető dönthető etetőszéket tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, de magyar oldalakon készlethiányos:

[link]

Más hasonlót ismertek?

Nagyon kicsi a hely a konyhában, és ezen kívül csak nem dönthetőeket találtam, ami székre tehető


2019. júl. 11. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mekkora a baba?nem vennék dönthetőt,mert ülve kéne enni hogy ne nyeljen félre,ha meg annyira pici még akkor én abban az időben az autós hordozóban etettem.amugy ezek a tipusok nem használhatóak túl sokáig,elég kicsik,pont amiatt hogy a székre kell rögziteni.
2019. júl. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemrég feltettem en is ezt a kérdést. Nins ilyen szék azon kivül amit linkeltél. :(

Én ezt a széket nézegetem, hát nem is tudom, ezt elméletileg ülni nem tudó babák is használhatják.

[link]

2019. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szék, értelme sincs sok.


Ülni nem tudó babát meg nem ültetünk, annyi időre sem, amíg eszik.

2019. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Összecsukhatós szék nem fér el? Tudod, amíg eszik kinyitod, mikor nem kell, összecsukod. Ilyen nagyon sokféle van. Gondolom az csak elfér.
2019. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1, a nagyobbik gyerekem 13 hónaposan ült ki, addig hordozóban etettük, mert ikea antilop székünk volt (kaptuk) és abba nem tehettük. Nagy macera volt, egyrészt tisztítani, másrészt mert 10 hónaposan már kilógott alul-felül a hordozóból (autóban akkor már nem használtuk).


A kistesónak egyelőre úgy tűnik, hogy normális az izomtónusa, nem lesz megkésett mozgásfejlődésű, mint a nagy, de azért jó lenne nem a hordozót használni, míg megtanul ülni, mert azért egészséges gyereknél is eltarthat 8-10 hónapos korig.


És igen, rém kicsi a konyhánk, az ikeástól semmi nem fért be.

2019. júl. 11. 14:31
 6/12 A kérdező kommentje:

2-es,

ilyet ne vegyél, ortopédiailag nem ajánlott ülni nem tudónak, hiába divatosak az ugyanilyen babafotelek is

2019. júl. 11. 14:34
 7/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Igen, nekem is ez a gondom ezzel hogy egyenesen ül benne a baba, hiába nem dől el, a gerincének ez akkor se jó.

Én most a hordozóját erősitettem az ebédlő székre. Úgy néz ki amig nem fog tudni ülni, ebben fog enni. Sajnos az én konyhám is kicsi, 4 szék fér el. Összecsukva se fér el már sehova se semmilyen szék.

2019. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
amig nem tud ülni,fogd az öledbe és etesd úgy akkor.ha a hordozót macera volt tisztitani akkor a fent kikelt széket mégiknább,gondolj bele a pürék mindenhova be tudnak folyni....
2019. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen szék tényleg nincs, én is gondoltam rá, mert nálunk is kicsi a konyha. Így kénytelenek voltunk dönthető széket venni, de összecsukható. De így is elér szerencsére, megoldottuk.
2019. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Még valami. A hordozó kitisztitását én ugy oldottam meg, hogy vettem az ikea-ban pelenkazó huzatot, pont rá tudom huzni a hordozóra, igy csak ezt kell kimosni.


[link]

2019. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!