Cukor mikortól?

Figyelt kérdés

Fiam fél éves. Vizet nem hajlandó meginni. Védőnő javaslatára babateát kap. Azt 1 fokkal szívesebben veszi.

Gondoltam olyanra, kis cukrot tennék bele. Pl 1 literbe csak 1 kanállal, vagy nen tudom, csak hogy szívesebben igyon. Ötlet/tapasztalat valakinek?

"Who-s", a szabvany ezt írja anyukák kíméljenek. Elméleti síkon kérdezem, nem egyből cukortal akarom tömni.


2019. júl. 17. 17:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én babám úgy itta meg a teát, hogy egy kis 100%-os almalével ízesítettem. A 2 decis kubu almalét vettem és ez 3 adag teához elég volt, adagok ízesítése közt hűtőbe tettem.
2019. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A lányunk sem itta meg a vizet, mi babáknak való almalét adtunk neki, amit egyre jobban hígítottunk, pár hét múlva teljesen el is hagytuk.
2019. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Kislányom is kapott cukrosvizet a kórházban, ez a hivatalos ajánlás. Aztán a gyerekorvos is ezt mondta. Ehhrz képest vizet teát egyáltalán nem kapott félévrs koráig, csak szoptattam meg tápszer is kellrtt, szoptatási tanácsadó javasokta, hogy a víz csak eltelíti és kevesebbet szopizna. 4hós kortól lehet adni sinlac vagy sinemil pépet, mindkettő tele van cukorral sajnos. Kislányomnak ettől lett fruktóz intoleranciája. Tekjesen cukormentesen eszik azóta és jól van. Szóval szerintem ne szokasd rá direktben, van cukor úgyis mindenben.
2019. júl. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!