Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11hónapos babának hogyan...

11hónapos babának hogyan adnátok a tököt? Rántva adható ha leszedem a bundáját? Főzve hogyan adhatom?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy nem adnam neki, hogy kirantom aztan leveszem a bundajat, ennek mi ertelme?! Akkor inkabb parold meg (novenyi) vajon!
2019. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tokfozeleknek joghurttal, amúgy is így szoktam készíteni. Esetleg so nélkül, sok kaporral, ha meg nem sozol neki, 11 honaposan a fiam már nagyjából azt ette amit mi, azaz inkább mi ettünk úgy, hogy neki is jó lenne, de már nem főztem külön.


Rántani nem rantanam


Kremlevesnek is finom

2019. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök az első adható zöldségek között van. Hámozd meg, szedd ki a magjait és párold.

A többi attól függ, hol tart a hozzátaplalas és milyen elvet követtek, eszerint úgy add neki, ahogy a többi cuccot pl répát (püré? Krumplival elegyítve? Apró darabokban? Stb).

2019. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rég adhattad volna neki 7 hósan is. Párolva pürének, most már főzeléknek is.
2019. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán párolva


Lányom

Kaprosan joghurttal szerette és szereti


Akkor raktam apróra (2*2 mm) vágott krumplit ( nekem csak ebben és főzeléknek eszi meg most is meg a krumplit)


Most már habarom tejföllel 13 hónapos...

2019. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sütőtököt adtam neki, csak sima tököt még nem. Nem szoktam enni és főzni sem. Ezért vagyok bajban hogy hogy is csináljam.
2019. júl. 18. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Főzőtökből főzeléket csinálok, hagyományosat, kaprosan. Imádja, szinte az egyik kedvence.

Cukkinit is adtam már rántva, ill. csőben sült cukkinit is evett már, szerette.

2019. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt a receptet főztem nagyon sokszor, csak a szószt, a tésztát nem

[link]

2019. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!