Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az baj hs 10 hósomnak adtam...

Az baj hs 10 hósomnak adtam tojásfehérjét is?

Figyelt kérdés
A tojássárgáját már bevezettem.de két napja rakott krumplit kap ebédre amiből a fehérjét nem szedtem ki.semmi kiütés semmi probléma nem jött elő.
2019. júl. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs baja tőle nem


Véletlen az én babám 9 hósan kapott



Úgy kipattogott 10 órán belül, mont a huzat


1 évesen újra bevezettem, semmi baja

2019. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem. Az orvosok manapság már azt mondják, az eddigi elméletekkel ellentétben, hogy mindent lehet adni a gyereknek fél éves kor után, csak fokozatosan kell bevezetni, hogy lásd, hogy egyéni allergia/érzékenység nincs-e. Ha van, akkor 6 hétig pihentetni, akkor újra próbálkozni, akkor ha nincs tünet, akkor nyugodtan lehet adni. Ha 6 hét után megint van, onnantól kezdve félévenként próbálkozni vele. Tehát ha semmi baja, egészen nyugodtan eheti.
2019. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hála istennek semmi baja.tegnap is meg ma is azt ette és semmi tünet
2019. júl. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!