Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Volt már valaki úgy hogy a...

Volt már valaki úgy hogy a kisbabája popsiját annyira kicsípte a kaki, hogy szinte hozzá nyúlni nem lehetett?

Figyelt kérdés

Hogy tudtatok segíteni rajta?

Minden fosi után langyos vízzel lezuhanyzom és bepanthent kenek rá mert a sudocream nem vált be

Mivel lehetne még enyhíteni a fájdalmat?


2019. aug. 24. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hasmenése a babámnak, akkor nagyon kicsípte neki...próbáltam minél többet szellőztetni és hintőport használtam krém helyett, hamar be is gyógyult neki. Sokan ellenzik manapság a hintőport, de szerintem ilyen esetekben jobb mint a krém.
2019. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én anno sima vízzel mostam le, pelus nélkül hagytam, hason, és hajszálvékonyan bekentem sudocremmel.
2019. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!!
2019. aug. 24. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen anno amikor el kezdődött a fogzás, annyira piros volt hogy már eleven lett, mi Kamillát főztünk és azzal mostam neki egy nap 3x vágy többször is ,nem használtunk törlőkendőt abszolút mert az ilyenkor meg jobba irritálja,illetve fáj is neki ,aztán szárazra törölgettem de csak gyengéden és utána nagyon nagyon vékonyan bekentem sudocremmel másnap már sokkal szebb volt és 3 nap múlva nem is látszott neki.
2019. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már van gombás felülfertőződés, Canestent kenj rá és arra popsikrémet.
2019. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk kétszer is volt ilyen. Én is minden kakinál lemostam langyos vízzel, hagytam kicsit levegőzni majd vékonyan neogranormon-nal kentem be.
2019. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ebben az esetben a gyerekorvos felírt valamilyen krémet(patikában keverték ki, fehér tégelyes) azt kellett napi 3x az érintett területre kenni. Törlőkendőt el kellett hagynom helyette reggel és délben kamillateát főztem, lehűtöttem és azzal mostam át/le pelenkázáskor.
2019. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Egyébként még a Soducream - et mondta a dokinéni hogy használjuk a másik mellett.
2019. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Weleda Calendula Babycreme-körömvirágos popsikrém,Müllerben és Rossmannban kapható,egy tubus nagyon sokáig elég.

Nálunk 2 nap alatt eltűntette,pedig szinte vérvörös volt a kis popsija. Azóta csak ezt használom és még egyszer sem volt olyan. A védőnénink mondta is,h sok anyuka örülne,ha a babájának ilyen popsija lenne.

2019. aug. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!!!
2019. aug. 25. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!