Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek ciki az amikor a...

Nektek ciki az amikor a gyereketeket vendégségben kell átpelenkázni? Voltatok már kínos helyzetben emiatt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2019. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyáltalán nem. Volt, hogy a másfél éves kisfiammal voltam egyik barátnőmnél, Dóránál (tudni kell róla, hogy eléggé értelmiségi, szigorú tekintete és hátul kontyba fogott haja van).


A fiam előtte állva a hálószobájában bekakilt a pelenkába, miközben együtt játszottak, dumáltak.


Szó nélkül felfektette az ágyára és elkezdtük együtt pelenkázni a kicsit (Dóra törölte ki a popsiját) aztán a kakis pelus kidobása után kicsit kinyitotta az ablakot és szellőztetett, aztán foglalkoztunk tovább vele, mintha mi se történt volna.

2019. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, egyáltalán nem. Ő egy baba, mindenki tudja, hogy pisil, kakil néha. Nem én vetkőzöm neki a vendégsereg közepén, hogy indokolatlanul bugyogót cseréljek mert az megértem ha zavar másokat. Mindenhol el lehet vonulni ahol nem kell premierplánban mások arcába tolnom, akit meg így is zavar annak remélem sosem lesz gyereke.
2019. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne ciki? Miben más ez, mintha te nennél ki vendégségben a mosdóba? Vagy azt se szoktál?
2019. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne ciki? Nekem még olyan is volt, hogy a fiam sugárban pisilt a dokinál.


Kisbaba, nem tehet róla...

2019. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne ciki?
2019. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is rotyogtatott már a kislányom a legváratlanabb helyzetekben, meg reggel meglepte a vendégsereget azzal, hogy kiparádézott eléjük a potroh-méretűvé dagadt esti pelijével és közölte fennhangon, hogy épp pisil.


Nem volt semmi belőle, pelust le, tisztogatás, új pelus.


Nem is értem mi lenne ebben a ciki, öntsünk betont a gyerek output-nyílásaiba mielőtt mások elé megyünk?

2019. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Már mindenféle helyen és helyzetben pelenkáztam a fiamat, unokahúgomnál konkrétan a 14 éves lány vállalta magára a pelusozást. Abszolút fel sem merült, hogy ebben bármi ciki lenne...
2019. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Hát, én amíg olyan pici a babám, lehet,hogy nem vinném vendégségbe, olyankor ne én hordozzam a gyereket meg a párom, hanem jöjjenek át a vendégek hozzánk:) Egy kis könnyebbség
2019. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi a másik lehetőség? Az, hogy hosszú ideig benne ül a kakiban, és pörös lesz a fenéke. Te meg rohanhatsz haza azonnal, mert az viszont ciki, ha kakiszagú a baba, és mindenki rendesen érzi.

Fel kell készülni. Vízhatlan alátét, csere pelus, popsitörlő, és egy nejlonzacskó, amibe bele tudod tenni, hogy legalább úgy ahogy ne szagosodjon a kukában. Megkérdezed, hogy hova tudod kidobni.

Ennyi.

2019. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!