A fogatol lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kislányom 31 hónapos és pár napja többször kakil nem hasmenéses de kicsit néha hígabb szerintetek lehet a fogatol? Bevigyem az orvoshoz ezért? Azért kérdezem itt hátha volt már valakinek ilyen tudom az orvos aztmondana ez nem hasmenés de én mégis megijedtem :(

2019. aug. 14. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell orvos.

Lehet a foga miatt, 2,5 évesen ha nincs kint a hátsó 4, simán okozhatja.

Ha vírus lenne se tud az orvos mit csinálni.

Ha nem hasmenéses akkor nem fog kiszáradni se. Ha durva hasmenés lenne, akkor jobb orvos, hogy eldöntse kell-e infúzió vagy sem. De nem napi 5-nél pl.

2019. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted is hülyeség ezzel dokihoz vinni, akkor mi a kérdés? Vagy a foga, vagy nem, mindenestre teljesen banális dolog.
2019. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodtan írhatod, hogy 2,5 éves...... 😵

Amugy ha megnyugtat, vidd el orvoshoz.

Én főtt krumplit, kekszet adnék neki, vagy piritóst, sok vizet, és ennyi.

2019. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg nincsenek kint a hátsó fogai Enis ezért gondolom, hogy attol van ma már 3 x kakilt keveset és rendes szeletet csak azért furcsa ez mert mindig 1x szokott egy nap

Köszönöm a gyors válaszokat :)

2019. aug. 14. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeklet*
2019. aug. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!