Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha estére kapna nurofent nem...

Ha estére kapna nurofent nem ébredne a fogfájásra?

Figyelt kérdés
Kislányom 10hós,1foga van kint félig de a mellette lévő is már nagyon duzzadt. Napközben semmi gond,de este 3-4szer felsír.Eddig ilyen sose volt. Nem mindgig kell bemenni hozzá,van h pár másodperc és abba marad a sírás, de 1szer biztos be kell menni,akkor állva sír és elkeverte a cumit az ágy végébe. Ha kapna estére nurofent ez megszünne? Vagy mitől lehet még ez a sírás/ébredés ha eddig nem volt?

2019. aug. 29. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Orvosi tanacsra adom felvaltva a Nurofent es Panadolt.. Addig alszik amig hat,kb 6 orat. Fogzasig ataludta az ejszakat,azota katasztrofa
2019. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nurofent csak 1-2 nap szokás adni, a lwgrosszabb napokon, mikor áttör a fog. Nálunk már hetek óta megy ez hogy felkel, feláll az ágya széléhez és sír. Átrakom hozzánk, azonnal megnyugszik(ha kell adok neki vizet+dologéllel bekenem az ínyét) ha elaludt visszarakom az ágyába.3foga jön. Sajnos most ez az időszak van, de ezért ne terheld a szervezetét, csak akkor ha már tényleg nagyon szenved.
2019. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azért hatásosak ezek? (nurofen,panadol) Akkor nem ébredtek a tieitek ha kaptak? Mert ha annyira nem használ akkor nem adnám. A dologél nem használ semmit nálunk. Úgy látom áttör mindjárt a 2. foga,ha nem ma éjjel akkor holnap,de akkor holnap adnék neki estére valamit. Egyébként ha ezeken a napokon együtt aludnánk,nem szokna nagyon hozzá? Mert ha felébred visszafektetem,cumi be és simogatom amíg el nem alszik,nem tart olyan soká,csak így nem alszik jót a sok ébredéstől,ezért sajnálom. Nappal ebéd után szoktunk csak együtt aludni,de nem úgy h mellettem van hanem rajtam. És egész estére az úgy nekem nem lenne túl kényelmes,meg neki se mert már alig fér el rajtam.
2019. aug. 29. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém akkor is kel vagy 2x, ha adok neki este.

De minden baba más. Lehet, hogy neki hatni fog. Addig nem tudod meg, míg nem próbálod ki.

2019. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dentinoxal szoktam kenni az ínyét néha, néha meg algoflex babyt adok neki. De csak ritkán.
2019. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit gáz mert nem is az a bajod hogy a gyerek szenved, hanem hogy neked egyszer fel kell kelned hozzá. És hogy ezt elkerüld inkább begyógyszereznéd. Mi lenne ha 5-10* ébredne mint más gyerek? Altatót adnak be neki?
2019. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Őőő...te nem tudom hol olvastál ilyet de pont nem erről van szó...szövegértés 1es!
2019. aug. 30. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig akinek megy az értő olvasás annak szerintem lejön belőle, hogy eddig ilyen nem volt, és így megszűnne e 😊
2019. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért ki az aki örül neki ha a babájának fájdalmai vannak és sír???? Ki az aki nem próbál meg segíteni, ahogy csak tud??
2019. aug. 30. 14:49
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát mi se gyógyszereztük a gyereket pedig kész katasztrófa volt. Volt hogy 2hétig felváltva aludtunk az apjával egyik éjszaka ő volt az ügyeletes másik éjszaka én, de most ott tartunk hogy csak a hasamon alszik el. Engem nem érdekel ha rajtam alszik de gyógyszert csak akkor adok neki hogy ha beteg (lázas) vagy a doki szükségét látja hogy kell neki. Azért nem adnék neki mert fent van éjszaka 1óra hosszát pl. már nem piszkálásként de nekem is az jött le hogy inkább adsz neki gyógyszert hogy te is tudj aludni. Mit csinálnál ha az lenne mint nálunk? Este 8kor elalszik kb 10ig és onnantol kezdve óránként ébred reggel 6ig onnantol kezdve pedig kezdődik az újabb csodálatos nap...
2019. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!