Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Adhatok Nurofent? Mennyit?

Adhatok Nurofent? Mennyit?

Figyelt kérdés

Reggel óta iszonyatosan szenved a fogával, ilyen korábban nem volt. Ételt alig fogad el, vizet még kevésbé. Étel miatt annyira nem aggódom, de a folyadékfogyasztása nagyon kevés.

Vagy sír, vagy néha beájul a fáradtságtól, alszik egy keveset, aztán felébred és sír tovább.


VAn itthon Nurofen, az ő életkorára 2,5 ml-t írnak. Érdemes mondjuk 1 ml-t megpróbálni? Ártanék vele?


Azért adnám, hogy elfogadjon legalább vizet és tudjon normálisan aludni valamennyit, mert ezekkel az öt percekkel nem néz ki túl jól :(


2015. jan. 13. 15:05
 1/7 kloetta ***** válasza:

adj neki 2 ml-t nyugodtan!

Hideg hűtőrágókat vagy sima kiskanál hűtve kicsit segíthet neki, hátha legalább inna utána

2015. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele nyugodtan add neki a 2,5ml.A.
2015. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rágókák nem érnek semmit, kiköpi őket. Szerintem inni is azért nem iszik, mert a cumi hozzáér az ínyéhez.


Eddig Nurofent nem kapott még, csak be van tárazva itthon. Eddig elég volt a Dologél éjszakára. Ma ébredt úgy, hogy nagyon fáj neki és folyamatosan. Ennyire nem volt még kikészülve tőle.

2015. jan. 13. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja add neki ne szenvedjen szegényem.jobbulást.
2015. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Add neki a Nurofent, ne szenvedjen.
2015. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Mehet neki reggel, este 3 napig a 2,5 ml. Nem ártasz neki, csak a kínszenvedését enyhíted. Meglátod mennyivel jobb kedve lesz! Fog enni és inni is!
2015. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is adtam ilyenkor ès most is fogok ha ez lesz! Nekem most 3,5 hós a legkissebb
2015. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!