Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Belefér ez még a fogzásba?

Nusy83 kérdése:

Belefér ez még a fogzásba?

Figyelt kérdés

1hónapja jött ki fent 1 szemfog, utánna bedurrant a 2 metsző és a kibujt párja de csak fehérlenek még. Viszont durván 1hete (reggel nem) híg a széklete viszont max 4 alkalommal kakál de ez is ritka inkább 2-3 van.A doki állítja h nem fogzás adjak probiotikumot meg ha 1óràn belül többször kakál hasfogó.

Kedve jó enni most 2napja küszködve eszik.


2020. jan. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem ez tényleg nem a fogától van, attól nem mehet a hasa.


A babáknál sokszor van hasmenés akár heteken keresztül is, és olyan is, hogy napi 3-5x van folyékony széklet. Amíg ez nem jár fájdalommal, és a gyermek fejlödik, nincsen véres széklet vagy mellé hányás ez normális.

Ilyenkor alakul át a gyomor a bélrendszer, alakulnak ki a baktériumok stb...

Èn tuti nem adnék egy kisbabának probiotikumot csak úgy és hasfogót meg pláne nem.

2020. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fog áttörése előtt 4-5 napig volt hasmenése a gyereknek4-5 kakás pelenkával.Ahogy áttört elmúlt.A gyerekorvos azt mondta, hogy ilyenkor legyengül az immunrendszere és esetleg könnyebben benyal egy-egy vírust vagy ilyesmit attól van, meg esetleg a gyomorba jutó nyáltól.De soha nem ajánlott probiotikumot,hasfogót meg főleg nem.Viszont te tudod mennyire megbízható az orvosotok.A probiotikum jótékony tehát kárt akkor se tesz, ha amúgy nem kéne.Viszont és hasfogót nem adnék.2-3 széklet bőven nem hasmenés..
2020. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondolom de jobb hogy más is így látja. A doki pedig jó szakember ezért is voltam tanácstalan. Biogaira gondoltam hogy vissza térek pici babaként anno hasfájásra adtam. Amúgy 11hós.
2020. jan. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!