Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól valóban nem eszik a...

Fogzástól valóban nem eszik a gyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom. Kisfiam 17 hónapos, rengeteg foga kint van már, eddig ilyen gond egyikkel sem volt, mint most. Folyamatosan rág, piszkálja hátul az ínyét (nem igazán hagyja, hogy megnézzem) és már 2.napja, hogy konkrét csak a pufit hajlandó megenni, de azt sem viszi túlzásba. Inni iszik szerencsére rengeteget. Védőnőt hívtam, azt mondta előfordul, ha inni iszik és jó kedvű láza nincs, hiaba is viszem orvoshoz. Nalatok fordult elő ilyen? Már halálra aggódom magam :(
2020. jan. 17. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiam minden fognal tobb napig nem evett :( inni is csak huvoset
2020. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Van, amelyiknél semmi baja sem colt van amelyiknél napokog lázas volt van amelyikkel nem evett


14 hós kora óta 16 foga van

2020. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csinálhat ilyet a fogacska. Ráadásul a hátsó fognak 4 csücske van, úgy töri át az ínyét. Kínálgasd, hűvös babán, alma,stb rágcsálnivalóval jött be. De persze mindig mentünk rendeset enni, de volt hogy pár kanál után abbahagyja. Ha iszik eleget nem lesz gond.
2020. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudtam, hogy hamarosan új foga jön a lányomnak, hogy 1 hétig csak üres kiflit volt hajlandó enni.
2020. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!