Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hány éves kortól mondható el...

Hány éves kortól mondható el h. a gyerek nem a saját fantáziáját is hozzátéve meséli el mi történik vele. Oviban ill. hamarosan suliban, hanem azt ami valóban történt? Korábban ebből voltak gondok, kicsit érzékeny lelkű is.

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Az enyémek mindig azt mesélik el ami történik velük, amikor lóditanak hozzá akkor van egy mosoly a szájukon, így tuti biztos vagyok hogy csak mese...

A kicsi 5 éve s nagy 6 éves.

2017. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attólfügg mire gondolsz. Ha extrém dologra gondolsz, hogy bántják a gyereket azt érdemes komolyan venni. Ilyeneket nem szokták kitalálni a gyerekek. Ez a ki mit mondott min veszett össze dolgon én magam nem szólok bele ha az ovis csoporttársairól van szó ert ezt intézzék el maguk között. Max amikor azt látom, hogy napokon keresztül azt látom, hogy probléma még akkor szoktam jelezni az óvónőknek. Itthon meg beszélünk arról, hogy a problémákat hogyan lehet megoldani. Nem kell mindig belefolyni.
2017. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2017. jún. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!