Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A többi is ilyen nehéz lesz?

A többi is ilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés

Lassan 7hónaposomnak kibújt az első foga végre.

Iszonyat nehezen,sok nyűgösség,sok nem alvás után.

Számíthatok rá,hogy a többi is ilyen nehezen bújik majd ki,vagy csak az első volt ilyen nehéz?

Még csak a teteje van kint,így már nem fáj neki?

Kocog a kanál rajta,biztos a foga az(legalábbis remélem :D ) ?!



#fogzás #Kibújó fog
2020. máj. 23. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első volt ennyire rossz, aztán a szemfogak. A többi sem leányálom azért. /5-ször kelt a baba, úgy, hogy előtte már átaludta az éjjelt/


Viszont gyerekenként különbözhet

2020. máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 nálunk nem volt olyan szörnyű. 2-3 nyűgösebb nap meg éjszaka. Most megint 2 jön neki és rémes. Kb egy hétig rosszul aludt, ment a hasa kicsit. Közben legyengült ugye a szervezete és benyalt vsz valamit. 2 nap láz, mégjobban megy a hasa, nem eszik csak cicizik, aludni csak velem tudott 3 napig, és abba a 3 napba majdnem folyamatosan nyűgös volt. Az egyik fog már kint. Úgy néz ki a betegség is javul.

Lényeg a lényeg készülj fel. Lehet rosszabb is

2020. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,felkészültem már amennyire lehet persze..

Az első fog se volt egyszerű,neki sem és nekünk sem.

Már jön a mellette lévő,napok múlva ki is bújik neki.

Enni eszik szerencsére,csak nyűgös,nappal nem alszik,és kézbe lenne egész nap szinte..

2020. máj. 23. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 2 alsó metsző fog nyűgös volt, de nem vészes. Aztán fent a két szélső metsző jött, ugyan így. Nyűgösen, sokszor ébredt, de kibújt. Viszont a 2 első metszőtől nagyon szenvedett. 3-4 nagyon sírós, alig alvós éjszakának volt mind a kettővel.
2020. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alsó kettő nekünk nem volt olyan tragikus.

Viszont a mellette lévő...

most ért véget, azt hittem, hogy megőrülök..

és őt is sajnáltam.

Sírás, nyöszörgés, nem alvás, durva hasmenés éjszaka is.

Mire rájöttem, hogy ez biztosan a foga, időnként adtam neki kúpot. Nappalra paracetamolt, éjszakára nurofent. Így már nem ébredt fél óránként üvöltve éjszaka.

Nálunk még utána is volt nyűgösség, miután áttörte az ínyét. Pár napig még. De az már nem volt vészes.


Én azt nem értem, hogy hogy lehet, hogy valamelyik baba meg sem érzi? A másiknak pedig ennyire?

Ismerős körben többen vannak, akik állítólag eszre sem vették hogy éppen fogzás van.

2020. máj. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma áttört a másik is..most már az alsó kettő kint van neki:)

Azt én se értem,hogy van akinél csak hopp nevet és ott a fog.

Mondjuk erős ínye van,lehet így nehezebben tud áttörni?!

Az vígasztal,hogy egyszer kint lesz az összes.

Ha ez a kettő így megviselte előre félek a szemfogak,és őrlö fogak kibújásától..

2020. máj. 24. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!