Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha csak estére adom a nurofent...

Ha csak estére adom a nurofent (2,5ml) akkor is csak 3 napig szabad?

Figyelt kérdés
8 hónapos,fogzásra. Nappal kibekkeljük,de este nem tudom elaltatni,nagyon sír. Félig jött még csak át a fog,tök vörös az ínye. Ma van a harmadik este,hogy beadtam neki,el is aludt. Holnap már nem szabad? Gélek nem használnak. Próbáltuk a dologélt,dentinoxot,anaftin babyt. Rágókára ráharap és még jobban sír. Csak a nurofen jó ilyenkor.

2020. júl. 19. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Alapból sosem adok ennyit, 1, nagyon max 1,5 ml bőven elég, én is fél tablettát veszek be, ha muszáj valamire. Így, hogy csak este 1 ml, én a durva fogaknál adtam 4-5 napig is.
2020. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom. Bár remélem ma este már nem kell.
2020. júl. 20. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én a négy hónaposomnak csak 1-et adtam egy nap, szerintem úgy tovább lehet... de szerencsére csak háromszor kellett mert kijött neki mindkét alsó.
2020. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tovább, persze, nyilván nem hetekig adnád, nekünk a fogzásra mindig elég volt egyébként 3 vagy 4 éjszaka adni, utána már tudott aludni úgy-ahogy. Szóval lehet, de mielőtt automatán beadnád várd meg mi lesz éjjel.
2020. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Viburcol kúp segített nálunk kizárólag.
2020. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!