Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Nem lesz baja ilyen kevés...

Nem lesz baja ilyen kevés kajától?

Figyelt kérdés
7 hónapos fiam,evett ma egy üveg babakaját,100g joghurtot,meg 100g gyümölcsöt és ennyi. Ezenkívül anyatejjel kínáltam,az sem kellett. Mást nem fogad el. Most jön az első foga,most töri át az ínyét,de aggaszt,hogy ilyen keveset evett ma

2020. szept. 14. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne?
2020. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baja nincs. A gyerek pontosan tudja, hogy mennyi ételre van szüksége. Felesleges tömni, mert nem fogja megenni. Sok gyerek pont azért lesz rossz evő, mert tömik, mint nagyanyáink a libát. Szerintem amúgy nem evett keveset, csak te hiszed azt.
2020. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csak en aggódom tul,koszonom :) sajnos sose volt joevo,a gyerekdoki meg folyton hizlalni akarja. 3150el született,most 6550
2020. szept. 14. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, a legtöbben ilyenkor csak minimálisan esznek.
2020. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Nyugi, ha a gyerek éhes lesz, jelezni fogja. A gyerekekben is van életösztön, az nem hal ki, ahogy nagyobbak lesznek. Sok szülő reagálja túl az evés dolgot, de pont ettől lesz sok gyerek rossz evő.
2020. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az enyém sem fogadja el a tapszert, csak kanállal eszik. Szerintem azért mert a cicin is meg a cumin is préselni kell az inyet. Nalunk amúgy a dentinox bejott. Ha azzal bekenem, utána megeszi a tapszert.
2020. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 12 hós. Tegnap evett 1 banánt meg pár falat tésztát. 🤷 Ezen kívül anyatejet sem igényelt többet a szokottnál. Jó húsba van. Nem aggódok érte. Majd eszik ha kijött a foga
2020. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!