Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok? Futástól és...

Miért hízok? Futástól és kevés kajától nem inkább fogynom kéne?

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 5-6 kg jött fel rám:(

Majdnem mindennap 5 km-t futok,fél óra torna, kevesebbet eszem és híztam.Cm-ben sem lettem kevesebb.

Reggelim:teljes kiőrlésű kenyér,sonkával,paprika v pari v ubi

Tízórai: egy kefír v egy joghurt

Ebéd: normál,de csak fél adag,ilyenkor nem eszem már kenyeret..

Vacsi saláta, vagy 1pár főtt virsli,zöldséggel, vagy főtt tojás,ilyesmi

Mit csinálok rosszul????

valaki segítsen okos ötletekkel.

Sokat futnék,az a baj?

Semmi változást nem veszek észre magamon,hízáson kivül,,pedig a futást sem most kezdtem.

Már teljesen ki vagyok,mert eredmény nincs a sok szenvedésnek.


2012. okt. 15. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond rá?
2012. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Orvos? Semmit ill kiröhög...

57 kg voltam és most 63...

2012. okt. 15. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Amikor koplaltam, lemondtam a kedvenc ételeimről, és alig tudtam aludni, mert éhes voltam, tornára jártam, pedig utáltam, nem fogytam semmit. Amikor meg tettem arra, hogy nézek ki, ettem, ami jólesett, akkor meg fogytam. Szerintem pszichés alapon dől el ez, mint minden. Ha rágörcsöl az ember, nem jön össze, amikor meg elengedi az erőlködést, akkor meg sikerül.
2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor a szervezet észleli, hogy kevesebb táplálékot kap, takarékos üzemmódra kapcsol és azért nem tudsz lefogyni + a futástól az izomtömeg növekszik, de azért azt kétlem, hogy ennyit egy hónap alatt.

érdemes lenne pajzsmirigy vizsgálatot végezni, mert alulműködéskor folyamatosan híznak a betegek

2012. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!