Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj kevés kajától is a...

Miért fáj kevés kajától is a hasam? Már nagyon fáj

Figyelt kérdés

17/l


Már kb fél éve nemtudok normálisan enni. Mert, pl ha megeszem 1 uborkát akkor is nagyon fájni kezd a gyomrom. Voltunk orvosnál ahol megállapították, hogy laktóz ill glutén érzékeny vagyok, de azokat nem is eszek amik tartalmazzák.


Ma is 1x ettem reggelit, az is 2db abonett volt, nem bírtam többet enni. Tegnap utoljára 4 órakor ettem. És azóta nagyon fáj a hasam, de tudok menni rendesen wc-re. Anyum mondta fussak többet. Ma 40percet futottam és 2 órát megállás nélkül sétáltam, de semmi. Nem vagyok éhesse, pedig muszáj lenne enni mert kb amit eszem az 50kcal volt.

Azis fura, hogy nem fogyok, mert ha valaki alig eszik akkor fogyni kezd( nem azért nem eszek, mert vékonyabb akarok lenni, hanem mert nem tudok:(((


2015. júl. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
vissza kell menned a dokihoz és elmondani neki ezeket a panaszokat. vagy elmenni egy gasztroenterológust, aki valószínű csinál egy gyomortükrözést és akkor abból több mindent el tud mondani. lehet hogy van egy fekélyed, vagy gyulladásod.
2015. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reflux

Panikbetegseg

Fekely

2020. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!