Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor jön már ki a foga?

Mikor jön már ki a foga?

Figyelt kérdés
Kisfiam nemsokára 7 hónapos. Hetek óta ömlik a nyála, dörzsöli az arcát, tépi a füleit, üvölt, sír, sikít. Látok neki több fogat is, de nem törtek még át. Mikor várható? Hűtő rágóka szart sem ér, másik rágóka szintén nem, dentinoxtól 3 percig jobb. Muszáj néha nurofent adnom neki, de nem akarom állandóan gyógyszerezni. Semmi nem jó neki, elvagyunk egy fél órát, aztán csak a sírás megy egész nap, a sétálások is üvöltésbe fulladnak.

2020. okt. 6. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitudja. A mi lányunknak 10 hónaposan jött ki az első fog hegye. Ő 3 hónapos korától fogzott.
2020. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fakanál, szilikongyöngyös rágó lánc, szilikon rágóka, hordozás.

A folyadékos hűthető rágókákat az én fiam se szereti. Az hogy mikorra bújik ki nagyon egyéni. Sőt foganként is változó.

2020. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Fakanál? A kezében azzal rosszul esik el és felszúrja a száját kb, szerintem az baleset veszélyes. Anaftin babyvel maszirozni, baba fogjevével dorzsolni neki.
2020. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már ennyire sír akkor hamarosan. Nálunk is elhúzódik,egy fog áttörése előtt már hetekkel nyálzik,nyűgös,ingerlékeny. De amikor már ennyire nem jó semmi,pl ahogy írtad még séta közben is sír ott már nagyon ott van az a fogacska vagy több fogacska.😀Lehet nektek párba jön vagy egyszerre akár 4 is. Nekünk mindig egyesével jött eddig. Hát kitartást! Az ember nem szívesen adja a nurofent,de ilyenkor már muszáj,ki bírja nézni,hogy szenved.
2020. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem tényleg hamarosan kijön és lesz egy kis nyugi.
2020. okt. 6. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs egy db sem.
2020. nov. 7. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi van azóta Veletek?
2020. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia. A helyzet változatlan, nincs még foga.
2020. nov. 21. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is lassan 8 hónapos, és fog még mindig sehol.
2020. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!