Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem akarok szoptatni. Ezt...

Nem akarok szoptatni. Ezt mikor/kinek kell jelezni szülés után?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 08:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
20%
És ugyan miért nem?
2020. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Magánügye mindenkinek, hogy akar-e v sem. Vagy tud-e.

A kérdésre válaszolj!

2020. aug. 2. 08:37
 3/52 anonim ***** válasza:
62%
Előre kell szólnod az orvosodnak.
2020. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 2. 08:40
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Szakadjatok már le róla, fogalmatok nincs miért nem akarja, de amúgy a világon semmi de semmi kozotok nincs is hozza.
2020. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Nem a szoptatással lesz egy anya jó anya!

Csak egy kiragadott példa az életemből: a nevelt fiamat az anyja végig szoptatta! De le se szarja szegény gyereket. Mi neveljük az apjával! Rá se hederít "anyuka"!

Szóval sarkítva a dolgokat... ez az anya tényleg jó anya, csak mert szoptatott??

Nyilvan nem !

2020. aug. 2. 08:45
 7/52 anonim ***** válasza:
27%

Micsoda szerencse, hogy már van mindenféle mű pótlék, és nem ezen múlik a kisbabád túlélése!

Így nyugodtan fényezheted magad, hogy ugyan a legalapvetőbb szükségletét nem vagy hajlandó kielégíteni, mert fontosabb, hogy apuci farka sokáig álljon a cicire, de te ettől még lehetsz jó anya.

Még jó, hogy pelenkázni van kedved.

Sok boldogságot!

2020. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz semmi baj, ha tápszerrel eteted, de szerintem előre ezt eldonteni nem lehet, engem is taszított a szoptatás gondolata, aztán ahogy megszületett szopni akart a lányom, persze, hogy megszoptattam, majd meglátod. Azt nem tudom kinek kell szólni, teljesen egyértelműnek veszik, hogy szoptatod majd.
2020. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan nem értem, hogy hogy jönnek egyes emberek ahhoz, hogy ismeretlenül elkezdjenek ítélkezni és fröcsögni, azért, mert más nem úgy gondolkodik, mint ők. Ennyire frusztráltak itt egyesek, ennyire pocsék az életük, hogy ebben élik ki magukat? És ők nevelnek gyereket? Szomorú.


Kérdező, szerintem jobban jársz, ha az orvosoddal beszélsz erről, úgy tudom ilyen esetben adnak gyógyszert, ami elapasztja a tejet. De biztosat az orvos mond, illetve a kórház ahol szülni fogsz.

2020. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem kell elore szolnod. Vagy inkabb a szulesznonek szolj. Kb 3 napot lesztek korhazban, addig legalabb megprobalhatnad es utana azt mondod hogy fu hat neked ez nem megy. Bar igen megemlitheted a nogyogyaszodnak. Es a gyerekorvosnak kell majd tapszert irnia, az elsot ugyis felirjak a korhazban.

Es szoptatas helyett fejes? Mellszivobol van elektromos es kezi is. A nagyon korai anyatej tele van immunanyagokkal, amik a babad egeszseget erositik ha a melleidet/bimbodat felted akkor 1 honap mellszivozastol nem lesz semmi baja. Nem lesz veres meg csunya meg hasonlok. A lefejt anyatejet meg odaadhatod cumisuvegben meg tapszer melle.

Mindenesetre biztatni fig mindenki, es elettanipag sajnos be fognak durranni a melleid szulest kovetoen igy lehet muszaj pesz legalabb kicsit fejni vagy szoptatni es utana elapasztani. (Tenyleg egyebkent lehet emiatt kell szolnod a nodokinak, mert adnak akkor gyogyszert ra.)

2020. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!