Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gynositolról kérdezném a...

Gynositolról kérdezném a véleményetek, illetve hogy kinek milyen gyorsan hatott. Mikor kezdtétek a hatást érezni? Minden ezzel kapcsolatos infokra kíváncsi vagyok :) tudom hogy volt többször ez a kérdés de hátha már frissebb tapasztalatok vannak!

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 08:20
 1/1 anonim válasza:
Én azért kezdtem el szedni, mert a fogamzásgátló elhagyása utána 1 évvel sem volt magától menstruációm (hormongyógyszerrel igen, de magától nem indult be a harmadik kúra után sem). Mivel mi még nem akartunk azonnal babát, először csak szerettem volna hogy helyreálljanak a dolgok, a nőgyógyászom a Gynositolt ajánlotta. 11 napig szedtem, napi 1 tasakot és 11. napon megjött és azóta is menstruálok 30-40 nap között. Igaz még nem tökéletes, de én már ennek is őszintén örülök! Nyilván nem biztos, hogy mindenkire ilyen gyorsan hatással van, sőt.. Valószínűbb, hogy hosszabb idő alatt fejti ki a hatását, az én orvosom is azt javasolta, hogy próbáljuk ki fél évig, aztán meglátjuk mi lesz, de szerencsére nálam hamarabb jött a hatás :)
2021. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!